Kategoriler
           

1 Eylül 2013 tarihi itibariyle 

hizmetlerimiz yeni web sayfamızda devam etmektedir.

http://www.enucuzkitapevi.com/tr

 

*Not: Bu sayfamızda da hizmetlerimiz devam etmektedir, ancak tüm ürün ve fiyat güncellemeleriyle birlikte kredi kartı ile ödeme imkanıyla yeni sayfamız aktif olarak kullanılacaktır.. 

Sipariş & Teslimat Bilgileri

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması
Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

ÖDEME İÇİN HESAP NUMARALARIMIZ;

PTT POSTA ÇEK HESABI
Hesap Sahibi : Türkay Serhat YÜCEL
Hesap No       : 5513255 
 
Banka Adı      : Denizbank Ulus Şubesi/Ankara
Hesap Sahibi  :Türkay Serhat YÜCEL
Hesap No       : 9330 2652559-352
IBAN               : TR70 0013 4000 0026 5255 9000 02 
 
Banka Adı      : İş Bankası Yenişehir Şubesi/Ankara
Hesap Sahibi : Metin - Türkay Serhat YÜCEL
Hesap No       : 4218 3541 980
IBAN               : TR89 0006 4000 0014 2183 5419 80 
 
Banka Adı      : Halkbank Dikmen Şubesi/Ankara
Hesap Sahibi  :Adalet YÜCEL
IBAN               :TR79 0001 2009 3980 003Y 1004 68 
 
NOT: HAVALE / EFT YAPTIĞINIZ HESABI "Siparişiniz Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz" KISMINDA VEYA TELEFON / e-mail VASITASIYLA BİZE BİLDİRİRSENİZ GECİKME YAŞANMADAN KARGOLAMA İŞLEMİ YAPILIR.


Siparişin Hazırlanma Süreci

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,
- Kredi kartıyla verilen siparişlerde Ulus Yücel’in veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla başlar.
 

Kargo Ücretleri

- Tek kitap gönderimlerinde 2,50 TL kargo ücreti alınmaktadır.

- 1'den fazla kitap isteğinde ise kargolarınız % 50 indirimli gönderilmektedir. (Sitemizde indirimli fiyatlar belirtilmiştir)

- 90 TL ve üzeri alışverişlerde isteyen müşterilerimize PTT Kargo ile NAKİT ödemeli olarak "KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ" ile gönderim yapabilmekteyiz. Ancak kapıda ödeme sisteminde + 5 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır.

- 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuz PTT Kargo ile ücretsiz gönderilecektir.

Not: İsteyen müşterilerimize bizimle irtibata geçmeleri halinde sadece kitap ücreti tahsil edilerek kargosu alıcı tarafından ödenecek şekilde YURTİÇİ KARGO ile %25 indirimli gönderebiliriz. 

 

Teslimat Süresi

Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına takiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 5 gün içerisinde değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir yada ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.
 

Teslimat ve Fatura Adresleri

Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

enucuzkikapevi.com ULUS YÜCEL KİTAPEVİ İştirakidir.• enucuzkitapevi.com© Her hakkı saklıdır.