Kategoriler
           

1 Eylül 2013 tarihi itibariyle 

hizmetlerimiz yeni web sayfamızda devam etmektedir.

http://www.enucuzkitapevi.com/tr

 

*Not: Bu sayfamızda da hizmetlerimiz devam etmektedir, ancak tüm ürün ve fiyat güncellemeleriyle birlikte kredi kartı ile ödeme imkanıyla yeni sayfamız aktif olarak kullanılacaktır.. 

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

enucuzkitapevi.com size ait bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

enucuzkitapevi.com'dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız abonesil@enucuzkitapevi.com adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

enucuzkitapevi.com hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. enucuzkitapevi.com dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, enucuzkitapevi.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

enucuzkitapevi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

enucuzkitapevi.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

 

enucuzkikapevi.com ULUS YÜCEL KİTAPEVİ İştirakidir.• enucuzkitapevi.com© Her hakkı saklıdır.